MENU

METABO

DEWALT

CELMA

FEIN

MAKITA

DWT

BOSCH

TPI

WYPOŻYCZALNIA

PROMOCJE

CENNIKI

O FIRMIE

DOJAZD

KONTAKT

 

 
Producent ze Stanów Zjednoczonych.

 

    Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma DEWALT jest wiodącą na rynku amerykańskim a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

   Trudne warunki pracy wymagają szczególnie mocnych i wytrzymałych elektronarzędzi: elektronarzędzi firmy DEWALT. Profesjonalne, szybkozaciskowe oraz kluczykowe uchwyty wiertarskie gwarantują wysoką jakość. Metalowa obudowa mechanizmu przekładni oraz silnik o specjalnym, kwadratowym przekroju stojana oraz doskonale zaprojektowane szczotki, zapewniają wytrzymałość i trwałość.

   W kategorii wyrobów do cięcia firma DEWALT zajmuje czołowe miejsce. Innowacje i doskonałe parametry zawsze charakteryzowały pilarki DEWALT. Synteza najlepszych doświadczeń. Firma DEWALT oferuje szeroką gamę maszyn stacjonarnych oraz półstacjonarnych. Składają się na nią dobrze znane odwracalne i ukosowe pilarki uniwersalne, pilarki ramieniowe, a także strugarki grubościowe i pilarki stołowe.

    Najwyższe parametry. Nowa generacja kompaktowych młotowiertarek z uchwytem SDS-Plus została opracowana z myślą o zapewnieniu najlepszej relacji mocy do masy oraz doskonałej, ergonomicznej obudowy. Ekstremalna moc do ekstremalnych zastosowań. Młotowiertarki udarowo-kujące DEWALT, klasy 5-7 kg z uchwytem SDS-Max są przodujące w swej grupie asortymentowej, zarówno pod względem parametrów, jak i wygody użytkowania.

 

Strona Producenta - www.dewalt.pl