MENU

METABO

DEWALT

CELMA

FEIN

MAKITA

DWT

BOSCH

TPI

WYPOŻYCZALNIA

PROMOCJE

CENNIKI

O FIRMIE

DOJAZD

KONTAKT

 

 

 

 

    Początki naszej działalności sięgają roku 1989, niedługo po upadku systemu socjalistycznego w europie wschodniej. Nasza firma zajmowała się wówczas naprawą i serwisem elektronarzędzi takich marek jak : Celma, Black&Decker, AEG, Bosch, itp. Z czasem rynek zaczynał nabierać rozpędu, wiele nowych firm pojawiło się na rynku oferując nowe produkty.                                                                          

        W 1993 roku otworzyliśmy swój pierwszy sklep z elektronarzędziami i osprzętem firm : Makita, Partner, Flex, Bosch, Celma, Hawera. W 1996 w porozumieniu z firmą Metabo otworzyliśmy pierwszy w Polsce serwis gwarancyjny, który prowadziliśmy z powodzeniem do końca 2000 roku. W połowie 2000 roku zarówno sklep i serwis przenieśliśmy w bardziej centralny punkt Torunia, dla ułatwienia dojazdu dla wielu klientów naszej firmy.

 

 

       Obecnie dysponujemy bogatą ofertą elektronarzędzi i osprzętu firm : Metabo, Makita, Bosch, DeWalt, Celma, Steinel, Dwt, Tyrolit, Midhage, Cedima i wiele innych. Oferujemy również naprawy pogwarancyjne w/w firm. Udzielamy fachowej porady i staramy się uszczęśliwić w wyborze elektronarzędzi niejednego klienta . Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części i elektronarzędzi na cały kraj.